Výrobca HUSKY

HUSKY je najvýznamnejšou Kanadskou spoločnosťou vyrábajúcou čistiace zariadenia na údržbu podláh v domácnostiach aj v komerčnej sfére.

HUSKY od roku 1969 vyvíja riešenia pre účinné čistenie a zvyšuje kvalitu svojich zariadení...

Spoločnosť začínala ponúkať prvé čistiace zariadenia v roku 1969, keď jej zakladateľ pán Pierre Hébert navrhol a vyrobil prvý kompletný centrálny vysávací systém na svete. Vtedy sa meno HUSKY stalo synonymom mimoriadnej spoľahlivosti a značkou s vedúcim postavením na trhu vďaka neustálej inovácii.

Pozorné načúvanie požiadavkám klientov umožnilo spoločnosti HUSKY vyvinúť to najlepšie vybavenie v oblasti podlahovej údržby. HUSKY pomáha vytvoriť pohodlné prostredie na pracovisku aj doma účinným odstraňovaním suchých aj tekutých nečistôt. Spoľahlivá kontrola hygieny prostredia prispieva k ochrane vášho zdravia aj konštrukcie budov.

Centrálne vysávacie systémy HUSKY sú známe po celom svete. Majú vedúce postavenie vďaka celkovej kvalite, neporovnateľnému výkonu a preukázanej spoľahlivosti.

HUSKY

HUSKY ponúka kompletný výber modelov centrálnych vysávačov. Sú to najjednoduchšie vysávacie jednotky s vymeniteľným vreckom, potom cyklónové hybridy, ďalej agregáty wet and dry pre kombinované vysávanie, nasledujú cyklónové real cyklonic až po najvyspelejšie bezúdržbové jednotky H2O.

Každý z nich sa dá ľahko nainštalovať v akomkoľvek type domu bez ohľadu na jeho vek. Navyše, vysávače HUSKY sú schopné obsiahnuť priestor až 1000 m2 udržiavanej plochy.

Kvalitné príslušenstvo s ľahkou vysávacou hadicou vám určite uľahčí každé upratovanie.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk