Čo je Robomow?

Robomow

Robomow® si poradí s akoukoľvek záhradou, kterú zvládne tradičná benzínová alebo elektrická kosačka. Váš trávnik bude stále vyzerať ako keby bol práve pokosený. Robomow® je určený pro mulčovanie a mulčuje lepšie ako tradičné kosačky. Mulčovanie eliminuje potrebu sbierať pokosenú trávu a šetrí až 25% zavlažovania a hnojenia. Zákazníci používajúci Robomow® hovoria, že ich trávniky nikdy pred tým nevyzerali tak zdravo a dobre.

Prednosti kosačiek Robomow®

Pohodlie

Stlačte gombík a Robomow® urobí zvyšok sám.
RL2000 a jeho týždenný program Vám ušetrí starosti s kosením počas celej sezóny!
Stlačte gombík Go alebo program, ktorým sa Váš Robomow® automaticky oddiali od prípravnej stanice kedykoľvek a ako často chcete, hoci aj v noci! S RL2000 bude Váš trávnik udržiavaný aj keď nie ste doma. Systém mulčenia zbavuje trávnik drobných kúsočkov trávy a odpadu.

Voľný čas

Už viac nemusíte tráviť víkendy kosením trávy. Teraz môžte stráviť Váš voľný čas s rodinou a robiť veci, ktoré robíte radi.

Bezpečnosť

Automatické kosenie a úplná bezpečnosť sú charakteristické črty, ktoré nenájdete na žiadnych iných kosačkách a to robí obdobne Robomow® najbezpečnejší spôsob kosenia trávnika!
Senzormi vybavené nárazníky a detská zámka sú jedny z najlepších bezpečnostných čŕt charakteristických pre kosačku Robomow®.

Robomow

Zdravý trávnik

Počas celej sezóny kosenia Robomow® poseká trávu rôznymi smermi, čo je pre trávnik oveľa zdravšie. Vďaka systému mulčenia sa najhodnotnejšie živiny vrátia späť do trávnika.

Vysoká kvalita kosenia

Automatické kosenie a optimálna kombinácia parametrov sekania (rýchlosť čepelí 5800 ot./min. a rýchlosť pohybu pri kosení 0,5 m/s) je výsledkom vysokej kvality kosenia a všeobecne nádherne vyzerajúceho Vášho trávnika.
Bez benzínu, oleja, vyžarovania.
A skutočne tichý(-85db)!ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk