Robomow RC 312 Robotická kosačka

Ak máte veľký trávnik, v rozlohe až 1200 m2, spoľahnite sa na Robomow RC 312! Kosačka s najmodernejšou technológiou, atraktívnym dizajnom, elegantná a štýlová. Táto kosačka prináša nádych luxusu do vašej záhrady. Ovládaná smartfónom.

Ak máte veľký trávnik, v rozlohe až 1200 m2, spoľahnite sa na Robomow RC 312! Kosačka s najmodernejšou technológiou, atraktívnym dizajnom, elegantná a štýlová. Táto kosačka prináša nádych luxusu do vašej záhrady.

Šetrí Vám čas strávený kosením a zastrihávaním a pritom ušetrí aj Vaše peniaze za energiu. Jednoducho sa obsluhuje, má nenáročný servis, ľahkosťou pokosí vysokú trávu, popadané vetvičky, šišky aj listy.

Robomow RC 312 je vybavená jedným masívnym a ostrým nožom s priemerom 28 cm, s nízkou hlučnosťou a silným elektromotorom so snímačom zaťaženia a prehriatia. Nôž presahuje obrysy pravého zadného kolesa, čím sa dostane až úplne k okraju trávnika.

Podľa zadaných parametrov si sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne pokosený trávnik. Inštalácia, nastavenie aj výmena náhradných dielov kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Kosačku je možné nastaviť manuálne alebo cez aplikáciu v smartfóne, ktorá je súčasťou balíčka. Telefón tak slúži ako diaľkové ovládanie.

Kosačky Robomow sú vhodné pre ľudí trpiacich alergiou na pokosenú trávu.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk