5 hlavných dôvodov, prečo si vybrať HUSKY

Kompletná DELUXE kolekcia centrálnych vysávačov od HUSKY

Ponúkame kompletný výber modelov centrálnych vysávačov. Začína pri najjednoduchších vysávacích jednotkách vysávajúcich do vymeniteľného vrecka, pokračuje obľúbenými cyklónovými hybridmi na suché vysávanie, nechýbajú agregáty wet and dry pre kombinované vysávanie, nasledujú bezfiltrové real cyclonic a ponuku dopĺňajú najvyspelejšie jednotky - bezúdržbové agregáty H2O.

Vysoký výkon a efektivita = komfort

Vďaka vstavaným priemyselným komponentom ponúkajú centrálne vysávacie systémy HUSKY vysokú trvanlivosť a výnimočný výkon. Už nemusíte prenášať svoj vysávač, zapájať a odpájať káble ani ohrozovať svoj nábytok a dekoratívne doplnky.

Vhodné pre akúkoľvek domácnosť

dáma s dcérou pri upratovaní s centrálnym vysávačom

Systémy centrálneho vysávania HUSKY môžu byť nainštalované do novostavieb aj do starších domov a bytov. Ich inštalácia nevyžaduje žiadny alebo len minimálny zásah do stien alebo podláh a nebude vyrušovať rodinu.

Skúsení inštalatéri to vedia stihnúť už za štyri až osem hodín. Inštalácia systému HUSKY je jednoduchá, rýchla a cenovo dostupná. Vylepšenie kvality vášho domova nemusí byť časovo a finančne tak náročné, ako ste sa domnievali.

Dýchajte ľahšie

Výskum preukázal, že používanie centrálnych vysávačov môže zmierniť závažné príznaky alergií tým, že z vášho domova urobí zdravšie miesto na bývanie. Pokrokový systém HUSKY účinne odstraňuje prach a zlepšuje prúdenie vzduchu. Tým prispieva k mimoriadne vysokej kvalite vnútorného prostredia obydlí.

Vysávače HUSKY odstraňujú 100 % prachu a alergénov. Keďže vysávacie jednotky sú inštalované mimo obytného priestoru, povysávaný prach už nemá žiadnu možnosť vrátiť sa vysávacím procesom späť do interiéru.

Pohodlné a tiché upratovanie

S vysávačmi HUSKY teraz môžte vysávať bez toho, aby ste rušili ostatných. Vysávacia jednotka inštalovaná mimo obytný priestor výrazne redukuje úroveň hluku v objekte. Vďaka inovatívnej, hluk tlmiacej konštrukcii majú nové jednotky len polovičnú hlučnosť tradičných centrálnych vysávačov.

Hoci sú systémy HUSKY veľmi tiché, disponujú pozoruhodným výkonom. HUSKY turbíny sú schopné generovať výkon až 1000 air wattov. Je to päťkrát väčšia hodnota, ako pri bežných konvenčných zariadeniach. Moderná koncepcia vysávačov HUSKY zaručuje vysoký komfort, lepšiu výkonnosť a menej rušivých vplyvov vo vašej domácnosti.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk