Robomow RC 304 Robotická kosačka

Ak hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a zastrihávaním okrajov trávnika, voľbou je Robomow RC 304. Kosačka s modernou technológiou pre maximálnu plochu trávnika 400 m2.

Ideálna kosačka pre menšie trávniky do 400 m2.

Robomow RC 304 je šikovný malý stroj útlych rozmerov, ale na vašej záhrade bude mať nezameniteľné miesto v prípade, že hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas a peniaze za energiu.

Kosačka s mnohými technickými benefitmi. Jednoducho sa obsluhuje, má nenáročný servis, ľahko pokosí aj vysokú trávu, popadané vetvičky, šišky a listy.

Robomow RC 304 je vybavená jedným masívnym a ostrým nožom s priemerom 28 cm, s nízkou hlučnosťou a silným elektromotorom so snímačom zaťaženia a prehriatia. Nôž presahuje obrysy pravého zadného kolesa, čím sa dostane až úplne k okraju trávnika. Stroj nie je vybavený žiadnym nárazníkom. Náraz je vnímaný motormi. Prekážky stroj zaznamená a kolesá pri náraze neprehrabujú a nezanechávajú poškodený trávnik.

Podľa zadaných parametrov si sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne pokosený trávnik. Inštalácia, nastavenie aj výmena náhradných dielov kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Kosačku je možné nastaviť manuálne, alebo cez aplikáciu v smartfóne, ktorá je súčasťou balíčka. Telefón tak slúži ako diaľkové ovládanie. Súčasťou kosačky je aj nabíjacia stanica.

Kosačky Robomow sú vhodné pre ľudí trpiacich alergiou na pokosenú trávu.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk