Robomow RS 622 Robotická kosačka

Ak hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a zastrihávaním okrajov trávnika, voľbou je Robomow RS 622. Kosačka s modernou technológiou a maximálnou plochou trávnika 2200 m2.

Ak hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a zastrihávaním okrajov trávnika, voľbou je Robomow RS 622. Kosačka s modernou technológiou a maximálnou plochou trávnika 2200 m2. Kosačka má robustné tvary, preto s ľahkosťou pokosí aj vysokú trávu, popadané vetvičky, šišky a listy. Robomow RS 622 je vybavená dvoma masívnymi a ostrými nožmi so záberom 56 cm, s nízkou hlučnostou a s dvoma silnými elektromotormi 2 x 200 W so snímačom zaťaženia a prehriatia.

Celé kosenie v prednej časti kosačky tvorí nárazník. Nože sú tesne za krytom kosenia a siahajú niekoľko cm za stopu zadného kolesa, čím sa dostanú až úplne k okraju trávnika. Vďaka širokému záberu stroja je potrebných menej výjazdov a tým sa predlžuje životnosť batérie.

Stroj kosí trávu niekoľkokrát denne. Aby pri svojom návrate po obvodovom drôte nezanechával koľajnice v trávniku, z toho dôvodu je možné nastaviť vzdialenosť, v ktorej sa stroj bude pohybovať. Podľa zadaných parametrov si sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne pokosený trávnik.

Inštalácia, nastavenie aj výmena náhradných dielov kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Kosačku je možné nastaviť manuálne, alebo cez aplikáciu v smartfóne, ktorá je súčasťou balíčka. Telefón tak slúži ako diaľkové ovládanie.

Kosačky Robomow sú vhodné pre ľudí trpiacich alergiou na pokosenú trávu.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk