Robomow RS 630 Robotická kosačka

Máte veľkú záhradu, ktorá na údržbu vyžaduje mnoho času? Kosačka RS 630 od firmy Robomow je najlepšia automatická kosačka tejto značky, ktorá bola skonštruovaná tak, aby Váš trávnik kosila úplne sama, pritom šetrila Vaše peniaze, jednoducho sa obsluhovala, mala jednoduchý a nenáročný servis. Maximálna plocha trávnika 3000 m2.

Ak máte veľkú plochu trávnika, RS 630 je najlepšia automatická kosačka značky Robomow, ktorá bola skonštruovaná tak, aby Váš trávnik kosila úplne sama, pritom šetrila Vaše peniaze, jednoducho sa obsluhovala, mala jednoduchý a nenáročný servis.

Robomow RS 630 je jedna z najefektívnejších, robustných robotických kosačiek na trhu a je navrhnutá pre veľké domáce záhrady s plochou až 3000 m2. Jej silné nože majú dostatočný výkon, aby ľahko zvládli prvé kosenie v sezóne, a to aj vo vysokej tráve. Tento model má záber 56 cm a je vybavený dvoma nožmi s funkciou mulčovania a zároveň využíva najmodernejšiu technológiu recyklácie pokosenej trávy. Nadrobno pokosená tráva zostáva ležať v trávniku, kde pri svojom rozklade do pôdy uvoľňuje prospešnú organickú hmotu a živiny. Vzhľadom k tomu, že tráva obsahuje až 85 % vody, trávnik nie je treba tak často zavlažovať a hnojiť.

Na konci každej operácie se Robomow RS 630 vráti späť do nabíjacej stanice, kde zostane až do nasledujúcej plánovanej operácie. Vďaka tomu je zaručená perfektná údržba vášho trávniku aj vtedy, keď nie ste doma.

RS 630 ponúka aj ďalšie pokročilé funkcie, ako kosenie pozdĺž okrajov, schopnosť prejsť do ďalšej naprogramovanej zóny, napr. druhá časť záhrady za domom, aj keď je pritom potrebné prejsť cez chodník alebo terasu.

Kosačka vhodná pre alergikov na pokosenú trávu.

RS 630 je vrcholom techniky aj v oblasti servisu. Balenie obsahuje - nabíjaciu stanicu, 500 kolíkov, 400 m obvodového drôtu, napájací box s 20 m káblom, pravítko, návod, 6 kovových kolíkov k pripevneniu stanice.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk