Robomow RC 306 Robotická kosačka

Ak máte záhradu v rozsahu do 600 m2, kosačka Robomow RC 306 je to správne riešenie pre Vás! Elegantná, efektívna, precízna na kosenie aj zastrihávanie okrajov trávnika. S nabíjacou stanicou, ovládaná smartfónom.

Ak hľadáte kosačku, ktorá vám ušetrí čas strávený kosením a zastrihávaním okrajov, pritom ušetrí Vaše peniaze za energiu, jednoducho sa obsluhuje a má nenáročný servis,voľbou je robotická kosačka RC 306 od spoločnosti Robomow. Je vybavená modernou technológiou a vhodná pre maximálnu plochu trávnika 600 m2. Kosačka, napriek svojim neveľkým rozmerom, s ľahkosťou pokosí aj vysokú trávu, popadané vetvičky, šišky a listy.

Robomow RC 306 je vybavená jedným masívnym a ostrým nožom s priemerom 28 cm, s nízkou hlučnosťou a silným elektromotorom so snímačom zaťaženia a prehriatia. Nôž presahuje obrysy pravého zadného kolesa, čím sa dostane až úplne k okraju trávnika. Prekážky stroj zaznamená, výkon motora sa zvýši, ale kolesá pri náraze neprehrabujú a nezanechávajú poškodený trávnik.

Podľa zadaných parametrov si sama zvolí dni aj hodiny pre perfektne pokosený trávnik. Inštalácia, nastavenie aj výmena náhradných dielov kosačky je veľmi jednoduchá a intuitívna. Kosačku je možné nastaviť manuálne, alebo cez aplikáciu v smartfóne, ktorá je súčasťou balíčka. Telefón tak slúži ako diaľkové ovládanie.

Kosačky Robomow sú vhodné pre ľudí trpiacich alergiou na pokosenú trávu.ORINEX s.r.o., Rožňavská Baňa 184, 048 01 Rožňava, mobil: +421 905 944 844; e-mail: orinex@orinex.sk